STEAM ugdymo dailės pamokos.

STEAM ugdymo dailės pamokos. Šiaulių dailės mokyklos mokytojai dalinasi gerąja pedagogine patirtimi, demonstruodami dailės technikas ir didaktinę patirtį organizuojant dailinio ugdymo procesą. Mokytojai šiose dirbtuvėse siekia meno, mokslo ir kūrybinių užduočių sintezės naudodami specialiąsias dailės technologijas. Kūrybiniuose dirbtuvių užsiėmimuose mokytojai atskleis išbandytas kūrybines technikas, dalinsis savo patirtimi. Aplankysite dailės mokyklos parodinėse erdvėse veikiančias mokinių ir mokytojų darbų parodas, susipažinsite su mokyklos lauko ir vidaus erdvėmis.

Šiaulių Rasos progimnazijos, 5 klasės mokiniai išbandė grafikos studiją. Dirbo su spaustuvinėmis staklėmis, linoleumo klišėmis, spaustuviniais dažais ir voleliais. Mokytojos: Eglė Bičkienė, Daina Dambrauskienė, Kristina Rupšienė, Akvilė Gulbinienė.