Duomenų apsauga

DOKUMENTAI:

Bendrosios asmens duomenu apsaugos taisykles

Darbuotoju asmens duomenu tvarkymo taisyklės

Vaizdo duomenų tvarkymo taisyklės

ŠDM IKT naudojimo ir darbuotojų stebėsenos ir kontrolės darbo vietoje tvarkos aprašas

Privatumo politikos taisyklės

 

 

Duomenų apsaugos pareigūno kontaktai:

Šiaulių dailės mokykloje yra paskirta Duomenų apsaugos pareigūnė Justina Šabanaitė, kuri padeda  užtikrinti atitiktį Reglamentui (ES) 2016/679, dalyvauja visuose klausimuose, susijusiuose su asmens duomenų apsauga, stebi kaip laikomasi Reglamento ir teikia konsultacijas asmens duomenų apsaugos srityje.

Jeigu turite klausimų, problemų, rekomendacijų, pageidavimų, susijusių su asmens duomenų apsaugos užtikrinimu Šiaulių dailės mokykloje, prašome kreiptis elektroninio pašto adresu svdm@splius.lt, tel. Nr.: (8 6) 89 59 555. Tokiu būdu galėsime operatyviai atsakyti į Jūsų klausimus ir išspręsti kilusias situacijas.