Mokytojų parodos

Ketvirtadienį ( kovo 6 d.) 14 val. ŠU bibliotekos antrąjame aukšte atidaroma Šiaulių dailės mokyklos moterų dailininkių kūrybos paroda skirta moters dienai. Kviečiame pamatyti.

šiaulių Universiteto bibliotekoje atidaryta Šiaulių dailininkų kūrybos paroda „Kelmės krašto kultūros paveldo dvasia dailininkų kūryboje“.
Jau ketverius metus iš eilės Kelmės krašte vyko dailininkų vasaros plenerai, kuriuose dalyvavo Šiaulių dailės mokyklos mokytojai ir organizatorių pakviesti svečiai. Plenerų iniciatorė – Kražiuose dirbusi parodų organizatorė Eugenija Buivydienė. 2012 m. Užventyje vykusiame plenere dalyvavo šeši dailės mokyklos mokytojai: Eglė Bičkienė, Gitana Kaltanienė, Violeta Kiznienė, Irena Šliuželienė, Vilius Šliuželis, Alvydas Šalkauskas. Jų darbai eksponuojami šioje parodoje. Dailininkai kūriniuose įamžino Kelmės, Palendrių, Liolių, Pakražančio, Pagryžuvio, Vaiguvos bažnyčias, Užvenčio, Pakėvio dvaro pastatus, Bridvaišio piliakalnį ir kitus to krašto paveldo objektus. Visų autorių darbai originalūs, bet juos vienija tematika ir sklindanti gera energija.
Paroda bibliotekos III a. fojė vyks iki kovo 17 d.

2014.01.24. Šiaulių universiteto bibliotekos antrame aukšte atidaryta mokytojos Gitanos Kaltanienės grafikos darbų paroda.